המאבק בין סמוטריץ’ לדנינו נמשך

שר התחבורה מעכב את פרויקט הכביש המקצר את הדרך מאופקים לבאר שבע, דנינו לא נשאר חייב והשניים ממשיכים להתכתש. עד מתי? אולי עד שראש הממשלה יחזור מאוקראינה

שר התחבורה מעכב את פרויקט הכביש המקצר את הדרך מאופקים לבאר שבע, דנינו לא נשאר חייב והשניים ממשיכים להתכתש. עד מתי? אולי עד שראש הממשלה יחזור מאוקראינה

אתמול התראיין שר התחבורה סמוטריץ’ בתכניתו של רינו צרור בגלי צה”ל, שם האשים שוב את דנינו בהוצאת כספי ציבור מיותרים על כך שפרסם בעיתון ישראל היום פרסום נגדו.

היום האיחוד הלאומי, הבית הפוליטי של סמוטריץ’ הוציאו פוסט שבו כתבו: “תושבי אופקים תעשו טובה דברו עם ראש העיר שלכם, הסגנון האלים, הבזבזני והלא ענייני שלו מעציב ולא יקדם שום דבר. חבל שהוא מבזבז את כספיכם על יחסי ציבור לעצמו ומודעות בעיתון נגד השר סמוטריץ’ במקום לפתח את העיר”.

עוד הוסיפו: “האמת היא שכביש אופקים – שדה תימן אושר בפשע תוך רמיסת החקלאים. נראה למישהו הגיוני שהמדינה תפקיע שטחים מחקלאים במחיר של 750 ש”ח לדונם? לא 750 אלף, 750 ש”ח. זה אפילו לא מכסה את הוצאות הטרקטור שצריך לפנות את התשתיות החקלאיות. הכביש ימשיך להיות מקודם רק עם דאגה גם לציבור החקלאים המדהים בדרום, ששמר על האדמות שלנו כבר עשרות שנים. אם הנושא באמת חשוב לראש העיר הוא מוזמן להרים טלפון לסמוטריץ’: 052-8903771”.

איציק דנינו ראש עיריית אופקים בתגובה לראיון של שר התחבורה סמוטריץ’ אצל רינו צרור: “שר התחבורה הזמני מבלבל את תפקידו עם תפקידו של שר החקלאות. במקום להתמקד בייעודו בהתפתחותה של עיר כמו אופקים, הוא פועל כשופרו של מגזר מסוים ימים ספורים לפני הבחירות. אם כספי הציבור אכן חשובים לשר הוא חייב לבטל את הוראתו, זו שמתייחסת לכביש אופקים – בני תימן באופן מיידי ולשלב ידיים עם העיר אופקים בפיתוחה העתידי”.

ראש עיריית אופקים, איציק דנינו

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!