סיכום השבת: 4 מחבלים ניסו לבצע פיגוע גדול וחוסלו על ידיי לוחמי צה״ל, בתגובה צה״ל תקף ברצועה

סיכום השבת: 4 מחבלים ניסו לבצע פיגוע גדול וחוסלו על ידיי לוחמי צה״ל, בתגובה צה״ל תקף ברצועה.

בחברון נעצרו 4 חשודים במוערבות רצח החייל דביר שורק ז״ל

לקראת השעה 03:50 החלו דיווחים על קולות של ירי כבד בגבול רצועת עזה וירי מאסיבי של פצצות תאורה. לאחר זמן שמר התברר כי 4 מחבלים חדרו לעבר שטח ישראל מאזור דיר אל באלח שבמרכז רצועת עזה, המחבלים היו חמושים הקטארים RPG רובי קלאצ’ניקוב ורימונים, אחד המחבלים יידה לעבר כוחותינו רימון, כוחותינו מידי פתחו לעבר המחבלים בירי וחיסלו אותם לאחר שהמחבלים חדרו לעבר שטח ישראל וסיכנו את חיי הלוחמים.

בשעה 04:20 צה״ל תקף בתגובה עמדת חמאס באמצעות כטב״ם וטנק, בתקיפה לא דווח על נפגעים.

בשעה 04:30 דיווחים מחברון כי כוחות גדולים של צה״ל מלווים בכוחות ימ״מ כיתרו בית בבית כחיל שבחברון, מהדיווחים עולה כי בתוך הבית ישנם חשודים המעורבים ברצח החייל דביר שורק.

בשעה 07:15 בבוקר עצרו כוחות צה״ל 4 חשודים שהיו מעורבים ברצח החייל דביר שורק, בנוסף דווח כי כוחות הבטחון החרימו רכב שחשוד כי שימש את המחבלים שביצעו את הפיגוע.

אף ארגון טרור ברצועה לא לקח אחריות על הפיגוע אבל כולם הביאו תמיכה במעשה של המחבלים ואנו כי ישראל אשמה ונושאת באחריות על חיסול המחבלים, לטענתם הפעולה של המחבלים היא בעקבות המצור המתמשך על רצועת עזה וההריסות בוואדי אל חומוס. יושב ראש הרשות אבו מאזן הגיב גם הוא לאירוע ואמר כי לא ירשה ״שהקדושים שלהם״ יקראו טרוריסטים״

לצפייה בדברי התצפיתנית לחצו.

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!