עוד אירוע חסד בחסות עודד שריקי

הסיפור המתחיל במכר מנתיבות המתנדב בעמותת "זיכרון מנחם", המרכז הישראלי לתמיכה בילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, שבחזרה ממחנה הקיץ השנתי שהתקיים השנה בלונדון, הציע לפנות לקבלן עודד שריקי ולבקש ממנו סיוע בהפקת מפגש סיום קיץ למתנדבים ולחולים

הסיפור המתחיל במכר מנתיבות המתנדב בעמותת “זיכרון מנחם”, המרכז הישראלי לתמיכה בילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, שבחזרה ממחנה הקיץ השנתי שהתקיים השנה בלונדון, הציע לפנות לקבלן עודד שריקי ולבקש ממנו סיוע בהפקת מפגש סיום קיץ למתנדבים ולחולים

עודד שריקי שמע, והחליט מיד שהוא מארח את כולם אצלו בבית, ומשאיר צ’ק פתוח כדי שהעמותה תביא את כל הציוד הנדרש כדי להרים אירוע בסדר גודל ענק.

ואכן, היום האירוע הזה התקיים. כ-150 מתנדבים וחולי סרטן הציפו את ביתו של שריקי ונהנו מאירוע שלא ישכחו לעוד המון זמן.

צילום: רם חכמון

החל מהכניסה המרהיבה, דוכני האוכל והקינוחים, משחקים שנפרסו לאורך כל החצר ודי ג’יי שהנעים את האירוע לכל המשתתפים.

פגשנו בחיים ארנטל, יו”ר זכרון מנחם ומי שהקים את העמותה בביתו של שריקי. ארנטל שהתרגש מהאירוע הודה לשריקי. ”הוא נתן לנו יד פתוחה לכל מה שרצינו. לא נותר לנו אלא להודות לו על כך, זה לא מובן מאליו. חלק מהתפקיד שלנו בעמותה זה ליצור את ההפוגה הנדרשת מהמסע הקשה שעוברים החולים, ועודד שריקי עשה את מצוות ביקור חולים על הצד הטוב ביותר”.

צילום: רם חכמון

ושריקי? גם אותו ניסינו לתפוס לשיחה ולשאול אותו על האירוע, אבל הוא לא הבין על מה כל המהומה, ואמר לנו רק משפט אחד בלבד. ”מה, לא מגיע להם? מגיע. אז נתנו”.

אין על עודד שריקי, כבר אמרנו?

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!