“מתרשם מאוד מהעשייה החינוכית והערכית”

השר נפגש עם תלמידי שלושת התיכונים שסיפרו לו על התחומים פורצי הדרך שהם לומדים ועל ההישגים שלהם. ראש העיר: " התלמידים שלנו ייצגו את מערכת החינוך העירונית ואת העיר בכלל בכבוד"

השר נפגש עם תלמידי שלושת התיכונים שסיפרו לו על התחומים פורצי הדרך שהם לומדים ועל ההישגים שלהם. ראש העיר: “ התלמידים שלנו ייצגו את מערכת החינוך העירונית ואת העיר בכלל בכבוד”

השבוע ביקר שר החינוך, הרב רפי פרץ בעיר אופקים  השר, ויחד עם צוותו, נפגש עם תלמידי שלושת התיכונים – ‘שבילי אית”ם’, הרב תחומי ‘אמירים’ ותיכון עתיד. במסגרת ביקור שמע השר על התחומים פורצי הדרך הנלמדים במוסדות החינוך אלו וביניהם את תחומי הרובוטיקה והננו לוויינים. במפגש השתתפו גם מחמ”ד דרום, הרב דוד חטואל, סגנית ראש העיר, יעל שגב, חבר המועצה, דורון אוסידון, מנהלת תפוח פיס, רותי נעמני ומנהלי בתי הספר.

התלמידים הציגו, בצורה מעוררת הערכה, את תחומי הלימוד שלהם ואת החוויות שהם עוברים תוך כדי בניית רובוט או בפעילות שהם עושים ב’חדר הנקי’. ביניהם סיפרו על התחרויות הארציות שהם לוקחים בהן חלק ועל ההישגים היפים שהשיגו במהלך השנה האחרונה, וכן על היוזמות החברתיות שלהם.

שר החינוך, הרב רפי פרץ, בפני התלמידים: “אני מאוד מתרשם מהעשייה החינוכית והערכית של מערכת החינוך באופקים, זה מרומם נפש ומחמם את הלב. לאור הפעילות הענפה כאן אני יכול לומר לתלמידים בביטחון: אל תפחדו לחלום, זה הסיכוי של כל תלמיד ותלמידה לפרוץ מעגלים ולממש את הכי היכולות שלכם. אני מתרשם משיתוף הפעולה הפורה בין המחוז למינהל החינוך, שנותן את אותותיו בשטח ומעל לזאת יש ראש רשות מחויב, שהוא הגב התומך לכל זה”.

ראש העיר, איציק דנינו: “אני אומר את זה בגאווה גדולה, התלמידים שלנו ייצגו את מערכת החינוך העירונית ואת העיר בכלל בכבוד גדול. היום, יותר מתמיד, אני יודע שעלינו על הדרך הנכונה בהכנסת תחומים ייחודיים למערכת החינוך שלנו ואני מאמין שלביקור השר, באם ימשיך בתפקידו כשר החינוך, יהיה השפעה בשנים הבאות”.

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!