מזעזע: ילדה בכיתה ח׳ נאנסה בשטח בית הספר בנגב המערבי

מזעזע: ילדה בכיתה ח׳ נאנסה בשטח בית הספר בנגב המערבי

מדובר על פרשת מין מזעזעת שבה מעורבים כמה תלמידים בכיתות י׳-י״א במהלך הפסקת הלימודים

משטרת ישראל חוקרת בימים אלו את הסיפור הנורא של אונס קבוצתי בילדה בת 13 בלבד.

על פי הידוע, הילדה הגיעה בסוף השבוע לתחנת המשטרה כשהיא מלווה בהוריה והגישה תלונה.

לפי התלונה, הילדה נאנסה על ידי כמה צעירים. המשטרה עצרה כבר חשוד בן 16, אשר יובא בהמשך הערב להארכת מעצר בבית המשפט השלום בבאר שבע.

אב הילדה אמר לחדשות 13: ״הילדה הגיעה יום שישי הביתה באחת וחצי, היא אמרה לי ׳אבא אני רוצה לדבר איתך׳. אמרתי לה ״מה קרה?״, היא סיפרה לי שבמשך עשרה ימים היו קושרים אותה במקלט ארבעה ילדים, שניים שומרים בחוץ, שניים בפנים, אחד אונס אותה, אחד מצלם, מתחלפים, השני אונס אותה, זה מצלם… זה היה פעמיים ביום בבית ספר גם, היא אמרה לי בשתי הפסקות״.

עוד מספר האב: ״זה היה בזמן הלימודים, בהפסקות. אמרתי לה ׳אז למה לא סיפרת לי בפעם הראשונה?׳. איימו עליה שירצחו את האח שלה הקטן ויפיצו את הסרטונים אם היא תספר.

״אני לא יודע איפה היו המורים והמנהלת. הם לא עונים לי שבוע בלי קשר. לא יודע איך קורה דבר כזה בתוך בית הספר״, מספר האב. ״רצחו את הילדה, היא יושבת בחדר, בוכה, לא יוצאת לא כלום״.

‏אלמוג בוקר בחדשות 13 מפרסם: המשטרה עיכבה כעת עוד 3 חשודים במעורבות באונס הקבוצתי בבית הספר בדרום. מחר בבוקר הנערה תגיע למשטרה ותתבקש לזהות את החשודים במסדר זיהוי. לאחר מכן היא תלקח לבדיקות רפואיות.

נממשטרת ישראל נמסר: “נעצרו 2 חשודים נוספים (קטינים) בחשד לביצוע עבירות מין בקטינה (13). במהלך היום ובהתאם לחקירה יובאו מי מהם לבית המשפט לצורך הארכת מעצרם. חקירת המשטרה נמשכת”.

עוד נמסר כי “בהמשך לחשד לעבירות מין כלפי קטינה על ידי מספר קטינים בבית ספר בו לומדים, נעצרו 2 חשודים נוספים במעשה והם הועברו לחקירה שם מסרו גרסתם ובסיומה נכלאו. שניים אלו מצטרפים לחשוד נוסף שעצור בפרשה ומעצרו הוארך עד היום (ראשון)”.

בנוסף “הבוקר ממשיכים חוקרי המשטרה בחקירת הפרשה הרגישה ובהתאם לממצאיה יובאו מי מהחשודים במהלך היום לבית המשפט שם צפויה המשטרה לבקש את הארכת מעצרם”.

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!