ראש עיריית נתיבות נפגש עם מסיימי קורס קצינים בני העיר נתיבות

יחיאל זוהר, ראש עיריית נתיבות נפגש בשעה זו עם קצינים שסיימו במחזור האחרון את בה'' 1 בני ובנות העיר נתיבות.

יחיאל זוהר, ראש עיריית נתיבות נפגש בשעה זו עם קצינים שסיימו במחזור האחרון את בה” 1 בני ובנות העיר נתיבות. זוהר: ” אתם הפנים היפות של העיר ואתם צריכים להעביר את המסר הזה של גיוס משמעותי לצעירים בני העיר”

ארבעה קצינים מנתיבות סיימו את קורס הקצינים בהצלחה, שניים מהם, נמצאים בשעה זו בלשכתו של זוהר כדי לקבל תעודת הוקרה מראש העירייה.

זוהי הפעם הרביעית שאירוע מעין זה מתקיים במתכונתו הנוכחית, כאשר מטרת הפגישה הינה ההערכה שהעיר רוכשת לקצינים בני המקום. הקצינים ערכו שיחה עם ראש העירייה, וסיפרו לו על שגרת חייהם והתפקידים בהם הם משרתים בצה”ל.

זוהר עם מסיימי בה”ד 1. צילום: רם חכמון

המכנה המשותף לכולם: הכנה קדם צבאית משמעותית בארגוני הנוער השונים הפועלים בעיר, אחריי, איתנים ועוד. בפגישה נכחו מנהל נתיבים, חן דהן, מנהלת אגף הנוער, טל בן דרור ורכז הכנה לשירות משמעותי, רועי כהן.

הקצינים החדשים שנפגשו במשרד הם רון פרג’ון, נולד בנתיבות, בן 21 למד בפנימייה הצבאית בחיפה. התגייס לגבעתי, הגיע לפלס”ר גבעתי. בנוסף, אושר דוד, בוגר תנועת הנוער ומדריך בבני עקיבא, למד בנתיב מאיר. התגייס לנצח יהודה בכפיר.

מסיימי בה”ד 1, תושבי נתיבות. צילום: רם חכמון

ראש העירייה, יחיאל זוהר סיפר לקצינים כי ”היו שנים שבהם היו 2 קצינים בלבד בכל העיר, והיום אנחנו לא שם. יש יותר ויותר מבני העיר שמתגייסים לשירות משמעותי ואנו הולכים לפתח את התחום הזה. אתם הפנים היפות של העיר ואתם צריכים להעביר את המסר הזה של גיוס משמעותי לצעירים בני העיר. אנו עושים מאמצים לגייס לצה”ל ורואים את התוצאות. בבית הספר הצבי יש גיוס של 100%. זאת הצלחה”.

עוד הוסיף זוהר: “אני אומר לחיילים ולקצינים בני העיר, נעזור לכם גם בשירות וגם לאחר השירות לעבודות משמעותיות בעיר. אני רוצה להודות לכם על הישורת ורוצה להגיד לכם בשם בני העיר שאנו מעריכים אתכם”. בנוסף, זוהר בישר לקצינים כי אושרה מלגה מוגדלת של קצינים בני העיר במוסדות הלימוד האקדמאי”.

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!