002

מנהל חדש למוקד בשדרות

עיריית שדרות מינתה לאחרונה את ירון זוהר לתפקיד מנהל המוקד העירוני 106. זוהר מביא עמו ניסיון רב מניהול המוקד בעיריית אשדוד ומתפקידים נוספים אותם ביצע בעירייה. “תפנו למוקד העירוני כדי שנטפל ונסייע, אנחנו כאן בשבילכם” אומר ירון.

המוקד העירוני 106 של עיריית שדרות, העובר מתיחת פנים בשנה האחרונה, ינוהל על-ידי ירון זוהר, עד לאחרונה מנהל המוקד העירוני של עיריית אשדוד – כך החליטה ועדת האיתור של עיריית שדרות, לאחר שבחנה את כל עשרות המועמדים לתפקיד.

זוהר (34), תושב אשדוד, בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, החל את עבודתו בעיריית אשדוד כמוקדן, לאחר מכן עבד 6 שנים ביחידה לאיכות הסביבה כמפקח ומ”מ מנהל היחידה עד שמונה לתפקיד מנהל המוקד העירוני, תפקיד אותו ביצע כשנתיים וחצי.

מאז שהוקם האגף לשירות התושב בעיריית שדרות לפני כשנה בניהולה של הילה אלימלך, הושם דגש רב על רה-ארגון במוקד 106, גיוסם של עובדות ועובדים חדשים, שינוי זמינות המוקד ל-24/7 ובקרוב גם מעברו הפיזי של המוקד למשכנו החדש בבניין הסמוך למתנ”ס העירוני ברחוב בר לב.

“אנחנו הכתובת לתושבים, המוקד מאויש 24/7”, אומר זוהר, “הושקעו במוקד משאבים מעל ומעבר ביחס לגודל הרשות, כולל הטכנולוגיות החדישות ביותר, הכשרת כוח אדם מקצועי והכל כדי לתת שירות איכותי ומיטבי לתושבים, שלא

ייפול מאף עיר אחרת”. עוד אמר זוהר: “הגעתי לשדרות כי יש כאן אתגר גדול מאוד של ראשי המערכת להרים ולשפר את נושא השירות לתושב באמצעות המוקד העירוני. אני מזמין את התושבים לפנות למוקד העירוני כדי שנטפל ונסייע, אנחנו כאן בשבילכם”.

בימים אלה עובד האגף לשירות התושב על נושא המשוב לתושבים. ברגע שהתושב יפנה עם קריאה למוקד, הוא יקבל מענה שהפניה התקבלה ונמצאת בטיפול ובסוף הטיפול יקבל הודעה שקריאתו טופלה. בנוסף, נציגי השירות יתקשרו לתושבים באופן מדגמי כדי לקבל מהם משוב על אופן הטיפול וטיבו. כמו כן, בקרוב תיכנס העירייה לזמני תקן מוגדרים לטיפול בתקלות של כל מחלקה ומחלקה.

מנכ”ל העירייה, טל טורן: “על-מנת שנמשיך בדרך אותה התווה ראש העיר לתת את השירות המיטבי לתושבים, אנחנו דוגלים בגיוס עובדים ומנהלים מקצועיים לתפקידים השונים וכך עשינו גם במינוי של מנהל המוקד. אני בטוח ומשוכנע שירון יביא מניסיונו הרב למוקד בשדרות ויעלה אותו כמה רמות למעלה”.

ראש העירייה, אלון דוידי: “המוקד העירוני הנו מרכיב מרכזי במתן השירות לתושבים, מכיוון שאליו מתנקזות הפניות והוא זה שמדווח עליהן לעובדים הרלוונטיים. השקענו ואנחנו משקיעים משאבים רבים בהכשרת נציגי השירות במוקד, בשכלולו באמצעים המתקדמים ביותר ובהעברתו למקום חדש. בנוסף לכך, מונה מנהל למוקד ששימש בתפקיד זהה ברשות אחרת ואנחנו מאחלים לו הצלחה רבה”.

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!