ראשית

רב אחד, שתי הילולות: הרנטגן והרב שריקי קיימו הילולא לרב שלום איפרגן. ח”כים ושרים הגיעו, גם ראש העיר יחיאל זוהר

מדיי שנה נוהגים הרנטגן והרב נתנאל שריקי לקיים את ההילולא השנתית של הרב שלום איפרגן זצ”ל, סבו של הרב נתנאל שריקי, ואביו של הרנטגן. גם השנה הגיעו שרים (שר החינוך פרץ ושר הקליטה גלנט) וח”כים. אלא שאת האירוע קיימו כל אחד בנפרד במשכנו שלו

ההילולה ה 25 לזכר רבי שלום איפרגן זצ”ל, אביו של הרב יעקב ישראל איפרגן המכונה ‘הרנטגן’, התקיימה ביום חמישי האחרון בנתיבות. במקביל, גם הרב נתנאל שריקי ערך הילולא בנפרד לסבו הרב שלום שריקי זצ”ל.

אצל הנטגן הגיעו שר החינוך החדש, הרב רפי פרץ שעורר לאחרונה סערה בעקבות אמירותיו על המרה לקהילת הלהט”ב. עוד הראה נוכחות שר הקליטה יואב גלנט, שסיפר כיצד הכיר את ‘הרנטגן’ כשהיה מפקד אוגדת עזה, וראה חיילים וחיילות ממהרים לעמדת ה-ש.ג. כששאל על פשר ההמולה ענו לו החיילים: “הרב איפרגן ‘הרנטגן’ נמצא כאן וכולם רצים לקבל את ברכתו”. עוד המשיך גלנט: “כך זכיתי להכיר את האיש המיוחד והיקר הזה, שעושה לילות כימים לטובת עם ישראל ומסייע חברתית למאות אנשים”.

הרנטגן עם שר החינוך הרב רפי פרץ. צילום: דן כהן

עוד נצפו חברי הכנסת יואב בן צור (ש”ס) וקטי שטרית (ליכוד) ראש עיריית שדרות, אלון דוידי וראש המועצה האזורית שדות נגב, תמיר עידאן. מקום על בימת הכבוד היה גם לדובר צה”ל לשעבר, אבי בניהו. 

גם בהילולא שערך הרב נתנאל שריקי הייתה נוכחות ידוענים מרשימה: ח”כ ניר ברקת, ח”כ מיכאל מלכיאלי, ראש עיריית קריית גת אבירם דהרי, ראש העיר נתיבות יחיאל זוהר ועוד.

הרב שריקי עם ח”כ ניר ברקת, לשעבר ראש העיר ירושלים

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!