חב"ד - נתיבות

הרב גיל מנור

הגפן‏ 12, נתיבות

הנבחרת – למידה חווייתית באגדות התלמוד להאהיב את הגמרא על הילדים ולהכיר להם את דמויות חז”ל. מלווה במעטפת חווייתית של זכייה בפרסים, סעודות ראש חודש וסדנאות לגו.

סעודת ראש השנה – עריכת סעודה קהילתית חגיגית בליל חג ראשון ובליל חג שני לאימהות חד הוריות, משפחות ברוכות ילדים ואנשים בודדים – להעניק להם שמחת חג ואווירה משפחתית.

מבצע תקיעת שופר – מצוות יום ראש השנה והרגע המכונן ביותר ביום הדין זה תקיעת שופר. עלינו להביא את הרגע הזה לכל משפחה בנתיבות.

סעודת חג סוכות – עריכת סעודה חגיגית בסוכה קהילתית בליל חג ראשון לאימהות חד הוריות, משפחות ברוכות ילדים ואנשים בודדים – להעניק להם שמחת חג ואווירה משפחתית.

הקפות שניות – התחנה האחרונה בחגי תשרי הטומנת בחובה ברכות רבות לשנה טובה – חווייה לכל המשפחה

הדלקת חנוכיות – אור הנרות מעורר את הנשמה היהודית – אנו מדליקים חנוכיות ענק בכיכרות ובמבנים ציבוריים כדי להאיר את נשמתו של כל יהודי.

אוהל המגילה – מקום מרכזי ונגיש במרכז העיר כדי להנגיש את המצווה לכל יהודי בכל זמן במהלך יום פורים.

התוועדות לכבוד הרבי מליובאוויטש – ישיבה בצוותא עם דברי תורה וניגונים חסידיים מעוררי השראה והחלטות טובות.

ליל הסדר – עריכת סדר פסח קהילתי לאימהות חד הוריות, משפחות ברוכות ילדים ואנשים בודדים – להעניק להם שמחת חג ואווירה משפחתית.

תהלוכת ל”ג בעומר – רבי שמעון בר יוחאי הוא מקור הברכות וגאון יעקב. תהלוכת הילדים לכבודו מבטאת עוצמה יהודית רעננה ושמחה. 

מבצע עשרת הדיברות – בחג השבועות מתרחש מתן תורה מחדש בכל שנה – כל ילד וילדה צריכים להיות נוכחים במעמד. בשביל זה יוצאים במבצע גדול.

הפנינג המקדש – ימי בין המצרים הם הזדמנות להכיר את בית המקדש. לצורך זה אנו מפעילים הפנינג של בניית המקדש ולמידה אינטראקטיבית על הכהנים בעבודתם

שתפו את הכרטיס / האתר שלנו

הגפן‏, נתיבות

טל: 050-6515689‏

פניות בטופס