כתבה ספורט 1

מחלקת הספורט בראשות אבי לוגסי מציגה: מגוון פעילויות לחופש חנוכה לכל המשפחה בנתיבות

מחלקת הספורט העירונית תגברה את פעילותה בימי חופשת החנוכה. מחלקת הספורט העירונית ו”נתיבים” -החברה לקהילה ופנאי, קיימו פעילויות ותחרויות ספורט מגוונות, בהן נטלו חלק יותר מ-1000 משתתפים ילדים, נוער ומבוגרים.

כמעט כל תחומי הספורט הרבים נערכו לתחרויות חנוכה השנה, ובהם ענפי הגו’דו, כדורסל, טניס, והתעמלות קרקע. בין הפעילויות התקיים יום ספורט היתולי, משחקי ספורט להורים וילדים ועוד.

הענף שמשך את רוב תשומת הלב היה הטניס, בעקבות ההכרזה על אליפות טניס אזורית. שחקני טניס רבים ותיקים וחדשים מנתיבות והאזור נרשמו ובאו להתמודד על תואר האליפות. המשחקים נערכו במועדון הטניס בספורטק נתיבות בקטגוריית ילדים, נערים  ובוגרים. ויש גם זוכים בתחרויות.

הזוכים בקטגוריית — בוגרים :

*מקום ראשון — יגאל חדד (פאזה)

*מקום שני     —  חנן וזאנה

*מקום שלישי —  שלומי עזרן

הזוכים בקטגוריית — ילדים עד גילאי – 7

*מקום ראשון — יונתן זיקרי

*מקום שני  —  רפאל ציון

*מקום שלישי —  עידן כנפו

הזוכים בקטגוריית —- נערים  עד גילאי – 12

מקום ראשון – עילאי דויקו

מקום   שני —  הראל בר חי

מקום שלישי – יונתן קוסקוס

משחקי הגמר וחצי הגמר משכו צופים ואוהבי ספורט רבים מנתיבות ומהאזור כולו. למרות הגילאים הצעירים של השחקנים הם הביאו איתם ניסיון ורמה גבוהה של משחק בשני הצדדים של הרשת. המתח באוויר ריתק את הצופים למגרש, שהגיבו בתשואות ותרועות לכל חבטת כדור ומנגד לשריקות אכזבה כשזה לא הבשיל לידי חבטה. ראוי לציון פרויקט “אתנה” ספורט נשי שמעודד ילדות ונערות לקחת חלק בספורט. השתתפות יפה הייתה בתחרויות טניס, כדורסל והתעמלות קרקע, הבנות השקיעו ממרצן בתחרות הראשונה שלהן והביאו לייצוג מכובד של המגדר.

גולת הכותרת של פעילות הספורט בחנוכה הייתה ללא ספק אירוח טורניר כדורגל מחוזי במסגרת ליגת השכונות לכדורגל הוגן ביוזמת ח”כ שרת התרבות והספורט מירי רגב. בטורניר שנערך ביום חמישי האחרון בספורטק העירוני  השתתפו 16 רשויות ומתנסים, ומעל ל- 350 ילדים מכל האזור. את הכותרת לטורניר “ספורט הוגן וחינוך לערכים” קבע משרד הספורט כדי לקדם אורח חיים בריא והתנהלות ספורטיבית יחד עם הוגנות על המגרש. לשמוח על כל ניצחון ולהפסיד בכבוד כשזה קורה. עם זאת האווירה הנעימה שייצרו מארגני אירועי חנוכה בספורט חיפתה על הכל, והמשתתפים נהנו בסוף מסופגניות טעימות, השחקנים קיבלו מדליות ולזוכים הוענקו גביעים. כלל המשתתפים שמרו על רוח ספורטיבית ובסוף התחרויות היו כולם מחויכים וגאים בעצמם. ההורים ששיתפו פעולה לאורך כל השנה ובמהלך הטורניר, ברכו ושמחו מאוד על היוזמה וביקשו מהמארגנים לקיים תחרויות כאלה גם בעתיד.

בחבורת המאמנים המיומנת והמסורה ששקדה רבות על הכנת הילדים ובני הנוער לתחרויות היו ליאור ברוס, חיים ציון, אלון משה, שלומי בוסקילה וקרינה אלפייב. ציון מיוחד לחיים ציון שהוביל את טורניר הטניס ושם את נתיבות על המפה.

ועוד ציון לצוות מחלקת הספורט שעומד מאחורי היוזמה והעשייה המאומצת לארגון מדוקדק ולהצלחת הפעילויות. מנהל מחלקת הספורט אבי לוגסי שהוביל את הפעילות מסר תודה מיוחדת לראש העירייה יחיאל זוהר על תמיכתו בספורט בכלל באירועי חנוכה בפרט. וכן לשותפים לעשייה עובדי העירייה, נתיבים החברה לקהילה ופנאי, החברה למתנסים, וכן לרכז פרויקטים מיכאל אוחנה, לגבע  ברקאי, וצביקה לוטן מהחברה למתנסים. ולבסוף לדניאל ארץ קדושה מפקח מחוזי לספורט ומשרד התרבות והספורט על התמיכה וסיוע בקיום התחרויות.

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!