5

מכון כושר, היפ הופ וסטטיק ובן אל – מועדון הכושר ששם את נתיבות על מפת הספורט הארצית

‘פיטלנד’ מכון הכושר הראשון מסוגו הגיע לנתיבות נושא איתו בשורה חדשה בתחום הכושר והספורט. מה מוביל שני חברים מקרית גת להשקיע דווקא כאן, ואיך כל זה קשור לרקדן של סטטיק ובן אל תבורי? ‘המגזין. נטו.’ יצא לסיור במקום, ומגיש לקוראים את רשמיו

לא כל יום נפתחת מעצמה בעיר בתחום הספורט, דווקא עכשיו החליטו שני חברים מקרית גת להשקיע מכספם ולהקים בעיר נתיבות מכון כושר שכולל בתוכו את כל הדברים שרק רצינו ולא היה לנו עד עכשיו.

אלרואי בוכניק ואביתר עמשלום הם הבעלים של המקום ומשתפים אותנו במטרות של העסק שהקימו בעיר: ”המטרה שלנו היא להנגיש את תחום הכושר והספורט לכולם על כלל האוכלוסיות השונות: דתיים, חרדים וחילוניים, ובטווחי גילאים שונים. הורים עם ילדים שבדרך כלל אין להם זמן, משתמשים בתירוץ הקבוע שאין מי שישמור על הילדים שלהם ולכן הם לא מרבים לצאת מהבית. לכן, פרט לחדר הכושר הקמנו גם את הג’ימבורי במיוחד בשביל זה ביחד עם יאיר סבח שהוא מומחה לתחום הזה. כמו כן, יש גם סטודיו חוגים כלול במחיר עם 21 שעות חוג במהלך כל שבוע. סאונות יבשה ורטובה, בר בריאות ועוד, חשבנו על כל הפרטים הקטנים כדי שהמקום יהיה מושלם עבור המבקרים וכל האופציות במחיר אחד”.

אלרועי, אתה הרי לא גר בנתיבות, למה החלטת לפתוח את המקום דווקא כאן?

”מבחינתי אחד מההישגים היו בכך שהבאנו את נתיבות לקדמת הבמה הארצית בתחום הספורט. בדרך כלל אנחנו מכירים מקומות כאלו במרכז הארץ, ואנחנו אומרים- לא עוד. גם בדרום יש מקום איכותי שלא נופל משום מקום אחר ואפילו יותר. נתיבות היא עיר עם פוטנציאל עצום, עיר שמורכבת ממגוון רחב של זרמים, תרבויות, אוכלוסייה תוססת וחיה וזה המקום המושלם להקים את המכון כושר מהסוג הזה”.

‘פיטלנד’ פותח בימים אלו קורס חדש העוסק בתחום ההיפ הופ וצירף לשורותיו את רקדן העל בני אברהם. אברהם משמש בין השאר כרקדן וכוריאוגרף משנה של צמד הזמרים סטטיק ובן אל תבורי וחולם לעשות כאן את המהפכה בתחום ההיפ הופ: ”אני הבעלים של סטודיו לריקוד שנקרא B.A  שנכון לרגע זה הוא הסטודיו המוביל בתחום ההיפ הופ. בנוסף, ייצגתי את ישראל פעמיים בתחרות העולמית של ריקודי ההיפ הופ בלאס וגאס” מספר בני.

מה מיוחד בקורס ההיפ הופ?

”הקורס מיועד לילדים ובני נוער, וזה הסניף השישי שאני פותח. חשוב לי להדגיש שלקורס הזה היה ביקוש גדול בעיר וכבר לפני שלוש שנים פנו אליי כדי לפתוח אותו כאן. מדובר בקורס שנתי, שבו אנחנו הולכים ללמד את כל מה שאנחנו עושים ולהפוך את הילד מחסר ביטחון לבעל ביטחון עצמי שיכול להופיע על כל במה אפשרית. בנוסף, אנחנו מקליטים איתם גם צילומי וידיאו”.

בני, איך העבודה עם צמד הזמרים סטטיק ובן אל תבורי?

חוויה מדהימה, הקשר ביני לבין סטטיק ובן החל בעקבות הריקוד, אבל היום זה הרבה מעבר לכך, הם אנשים מדהימים ומבחינתי הם הפכו למשפחה השנייה שלי”.

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!