Smiley face

הוא עו”ד צעיר נמרץ ומצליח שפתח בנתיבות משרד עורכי דין, ובקרוב הוא מצפה לעשות צדק גם כנציג מושב שרשרת בשדות נגב. הכירו את עו”ד דרור כהן מוגרבי

עו”ד דרור מוגרבי (41) הוא בעל משרד עורכי דין ”כהן מוגרבי ושות”’ המנוסה והמוכר בעיר נתיבות.  את תחילת דרכו הוא התחיל בקריירה צבאית בתחום המשמעת.

”שירתתי בקבע משנת 2000 עד 2008, במהלך השירות הצבאי שלי שימשתי במגוון תפקידים, ניהוליים ופיקודיים. במסגרת תפקידי, הייתי אחראי על נושא המשמעת ותפקוד החיילים בצבא לרבות ניהול מחלקת הרכב.

במסגרת השירות הצבאי החלטתי ללמוד תואר ראשון במשפטים, את התואר סיימתי בהצטיינות במכללה האקדמית קריית אונו, ומיד לאחר סיום התואר הראשון המשכתי ללמוד תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן ובשנת 2013 הוסמכתי מטעם האוניברסיטה וקיבלתי תואר שני במשפטים (L.L.M).

מה משך אותך דווקא לעיסוק בתחום המשפטים?

”עוד בהיותי ילד כל נושא עשיית הצדק והעזרה לזולת ובמיוחד לאנשים שבמצוקה היה קרוב לליבי. ההחלטה ללכת וללמוד משפטים הייתה תמיד בראש מעייניי ולכן כאשר התאפשר לי להתחיל ללמוד מיד התחלתי.

חשוב להבהיר כי מקצוע עריכת הדין הוא מקצוע מסקרן ומעניין שבכל יום אתה נחשף ולומד דברים חדשים”.

לאחר שהשתחרר מהשירות הצבאי החל עו”ד מוגרבי את ההתמחות שלו, ולאחר כשנה ניגש ועבר את מבחני הלשכה בהצלחה.

מיד לאחר מכן, בחר עו”ד מוגרבי לפתוח משרד עצמאי משלו, דווקא בעיר נתיבות. ”אני מאמין בעיר נתיבות. היא עיר מתפתחת והאוכלוסייה בה מגוונת. האנשים שאתה מכיר ביום יום ועובד איתם מיוחדים. יש כאן אוכלוסייה חזקה בעיר נתיבות לרבות האוכלוסייה במושבים ובקיבוצים שנמצאים בסביבה, ולכן מבחינתי ההחלטה לפתוח את המשרד בעיר היא כי אני מאמין באזור הזה. לא סתם יצא לנו שם טוב באזור, וכך למעשה לקוח מרוצה מביא עוד לקוח מרוצה. ונכון להיום אני יכול להגיד לך שההחלטה הכי טובה שקיבלתי הייתה לפתוח את המשרד בעיר נתיבות”.

המשרד בבעלותו של עו”ד כהן – מוגרבי פעיל משנת 2012, ושמו הולך לפניו. רק לאחרונה מיקום המשרד עבר למקום משכנו החדש והמפואר ברחוב יוסף סמילו בנתיבות.

במה מתמחה המשרד?

”המשרד מטפל במגוון תיקים אזרחיים: דיני אגודות שיתופיות ומושבים, דיני עבודה, מקרקעין, ייצוג חברות בניה, המשרד משמש כחברה משכנת לחברות בניה, ודיני הוצאה לפועל. כמו כן, במשרד ישנם 2 עורכי דין נוספים העובדים כשכירים”.

וכיצד התגובות של הלקוחות?

”הפידבק שאתה מקבל מהלקוחות גורם לך לרצות עוד ועוד תיקים, מתוך מטרה שהלקוח יצא מרוצה. בסופו של יום הלקוח שיגיע יקבל את הייצוג הטוב ביותר בעבורו”.

אפשר לומר כי זה מה שמאפיין את ההצלחה של המשרד. השקעה מטורפת וסיזיפית לאורך זמן תוביל להצלחה המיטבית.

 

צדק במשפט וצדק בפוליטיקה

עו”ד כהן – מוגרבי לא מסתפק רק בעשייה המשרדית ובתחום עריכת הדין. הוא חושב בגדול. אצה לו הדרך להצטרף לפוליטיקה המקומית. אדם נקי כפיים שצדק ועזרה לזולת הם בראש מעייניו, החליט להצטרף לעשייה דרך הפוליטיקה כדי להיטיב לתושבים במועצה האזורית שדות נגב.

”לאחר תקופה די ארוכה במקצוע החלטתי להגיש מועמדות לנציגות למועצה האזורית שדות נגב ולייצג את המושב שרשרת” מספר מוגרבי על ההחלטה.

מוגרבי מגיע עם משנה מסודרת אותה הוא רוצה לשפר במושב שרשרת. ”ישנם כמה נושאים חשובים שאותם אני רוצה לקדם. את כל נושא התשתיות ביישוב, תחום התעסוקה והחינוך לילדי המושב, ולעשות את כל שביכולתנו לעזור לילדים המתגוררים ביישוב על מנת שיהיה להם פעילות ואופק גם לאחר שירותם הצבאי לחזור ולגור ביישוב בו הם גדלו.

אך אל לנו לשכוח את האזרחים הוותיקים שהשקיעו רבות בבניית המושב. הם צריכים לקבל את ההרגשה הטובה במושב ולקבל את הכבוד והסיוע המגיע להם. אני אעזור בכך ככל שניתן בכך שהם ייהנו ויקבלו את מה שמגיע להם אחרי כל השנים שהם השקיעו במושב”.

מה טיב היחסים שלך עם ראש המועצה, תמיר עידאן?

”עם ראש המועצה, אני בקשר טוב איתו ואני מאמין שנעבוד בשיתוף פעולה למען עתיד המושב, אנחנו מדברים באותה השפה. לנו ולו יש אינטרסים משותפים וקיימת הבנה ויחסי עבודה וגומלין טובים מאוד, כל זה במטרה אחת: להוביל לשינוי המיוחל במושב שרשרת”.

לכל מושב במועצה יש נציג אחד, ומול מוגרבי ישנו מתמודד נוסף. סיכויי ההצלחה של מוגרבי גבוהים מאוד. ”אני מקבל פידבק חיובי מהתושבים שמאמינים שניתן לקדם ולשנות דברים על הדרך הטובה ביותר”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smiley face

השאר תגובה