דרעי בנתיבות: “ראש הממשלה בנימין נתניהו יודע את מה שאני גם יודע, שש”ס וחברי הכנסת שלה נאמנים לו לא פחות וגם יותר מחלק מחבריו בליכוד”

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי אמר היום (ג'), במסגרת הנחת אבן פינה לשכונת רמות יורם החדשה בנתיבות, על שם הרב יורם אברג'ל זצ''ל, כי "נכון, נתניהו מחוייב כיו''ר מפלגת הליכוד להגיד להצביע מח''ל, אבל אין לי ספק שהוא ישמח לדעת שש''ס חזקה והתחזקה ועומדת מאחריו"

יו”ר ש”ס השר אריה דרעי אמר היום (ג’), במסגרת הנחת אבן פינה לשכונת רמות יורם החדשה בנתיבות, על שם הרב יורם אברג’ל זצ”ל, כי “נכון, נתניהו מחוייב כיו”ר מפלגת הליכוד להגיד להצביע מח”ל, אבל אין לי ספק שהוא ישמח לדעת שש”ס חזקה והתחזקה ועומדת מאחריו”

“פנו אליי ביום שהכנסת עמדה לפזר את עצמה וניסו לבדוק למה לפזר את הכנסת, בוא ננסה שמישהו אחר ירכיב את הממשלה”, אמר דרעי.

בנושא אחר אמר דרעי כי “אני משוכנע שרה”מ נתניהו יקבל שוב את המנדט מהנשיא. ש”ס חזקה ותתחזק ותעמוד מאחוריו כדי שיהיה לו שקט לנהל את חיי המדינה. אנחנו נקים ממשלה ימנית-יהודית שתשמור על צביון חברתי ויהודי של המדינה”.

דרעי העריך כי לא יתקיימו בחירות בפעם השלישית וכי נתניהו יצליח להגיע ל-61 ממליצים ללא ליברמן. לדבריו לאחר שזה יקרה “גנץ, יעלון ואשכנזי יתקנו את הטעות שעשו ויפרדו מלפיד ואז הם מוזמנים להצטרף אלינו לממשלה. אני משוכנע בזה וכך גם יהיה”.

בהתייחסות לשאלה מדוע הוא לא מתייחס לאביגדור ליברמן, אמר דרעי: “אני מאוד מתייחס לדבריו של ליברמן, אצלו מילה זו רק מילה”.

שתפו חברים

נתיבות אונליין

האפליקציה של נתיבות והסביבה – קופונים, עסקים, מידע עירוני, כתבות ומאמרים ועוד.

בהורדה חינם!