Smiley face

ירון סמימי בראש, שירן אלמליח מספר 2.

בפעם הראשונה בעיר: למעלה מ-50% נשים ברשימה

ביום רביעי האחרון חשפה מפלגת “כולנו נתיבות” את רשימת חברי המפלגה. נראה שהרשימה הינה מגוונת ביותר ומשלבת פסיפס רחב של מגזרים מהעיר נתיבות.

יו”ר מפלגת כולנו בנתיבות, ירון סמימי התייחס לחשיפת הרשימה ואמר: “מה שהנחה אותי בבניית הרשימה הינו ההבנה שאנו רוצים לקדם רשימה שאינה סקטוריאלית, שכן אנו רוצים להמשיך את מה שעשינו בשנים האחרונות מחוץ למועצת העיר ולשרת את כלל האוכלוסייה- חילונים, דתיים, חרדים, תושבים ותיקים וחדשים. בנוסף חרטנו על דגלנו את נושא השוויון המגדרי ובחמישיה הראשונה שלנו ישנם שלוש נשים אקטיביסטיות ואיכותיות שייצגו את תושבי ותושבות העיר בצורה המיטבית ביותר”.

“באנו לשנות את התפיסה בה רואים תושבי העיר את נבחרי הציבור ככאלה שנבחרים אחת לחמש שנים ולא שומרים על קשר משמעותי עם התושבים. אנו נפעל לשילוב אקטיבי של תושבי העיר בוועדות העירייה ובמקביל נייצר מיזמיים חינוכיים, קהילתיים ותעסוקתיים. כמו כן אנו נוביל את שינוי גישת התושבים לגבי אגף הרווחה המקומי ובכלל את השירות שניתן לתושבי העיר מכלל מחלקות העירייה. בתור אב לארבעה ילדים המעורב בקהילה אני מודע לכך שאחד הנושאים המשמעותיים ביותר הינו נושא החינוך בעיר, אני לא רוצה שאנחנו נשווה את עצמנו כל הזמן לערים שדרות ואופקים, אלא נשאף להשתוות לערים חזקות במרכז. העיר עוברת שינויים משמעותיים בשנים האחרונות ואנו צריכים להיות ערוכים למתן מענה איכותי לכלל האוכלוסייה- ללא שום הבדל דתי, עדתי וחברתי”.

 

מועמדת המפלגה, ומי שתהיה במקום השני ברשימה, שירן אלמליח, הוסיפה לדבריו ואמרה: “אין שום סיבה שבעיר כמו נתיבות תהיה חברת מועצה אחת בלבד מתוך חמשה עשר חברי מועצה. אנו מביאות עמנו עולם ערכים שלם שלצערי נעדר לעיתים מקבלת ההחלטות במועצת העיר. אנו גאות בהחלטה לשלב לראשונה בעיר נתיבות 50% נשים ברשימה שרצה למועצת העיר וחושבות שזהו מעשה חלוצי וחשוב שכלל הרשימות צריכות אט אט לקדם בעיר נתיבות ובכלל. נגמרו הימים שבהם האישה לא יכולה להיות שותפה למהלכים כל כך חשובים כמו מדיניות פעולה של מועצת העיר ואנו בע”ה נהייה אלו שמביאות את השינוי לעוד נשים רבות בעתיד”.

בהמשך הרשימה ניתן לראות דמויות אקטיביות ומשמעותיות נוספות כדוגמאת יצחק חזן– פעיל חברתי המתנדב בארגון “ידידים”, מד”א והמשטרה המקומית, כנרת אגור– אחת ממיסדות הועד הורים העירוני וחברת ועד מובילה של בית הספר “נועם אליהו” ונעמה אלון- חזן- פעילה חברתית ואם חד הורית שמובילה מספר מאבקים חשובים לטובת אמהות חד הוריות וילדים עם מוגבלות.

 

חברו לדרך ואחד היועצים המרכזיים של ירון, אביחי שלי, התייחס גם הוא לחשיפת הרשימה ואמר: ”אני מאמין בירון סמימי ורואה בו ובחבריו לרשימה נציגי ציבור אמיתיים שימשיכו לפעול ביתר שאת למען תושבי נתיבות. ירון עזר לי במאבקים ציבוריים חשובים שהובלתי עוד בשנים 2009-2010 בנושא התחבורה הציבורית ואני רואה את העשייה הרבה שלו למען הקהילה והחברה בעיר נתיבות ובטוח שהוא ימשיך לפעול לקדם זאת מכיסא מועצת העיר בעוצמה רבה ומשמעותית יותר. אני אומנם לא נכנס לרשימת המועמדים של ירון למועצת העיר וזאת לבקשתי, אך אני מתחייב לפעול למענו ולמען הדרך שהוא מוביל- דרך שאני מאמין בה ורוצה שאנשים כמותו יובילו למען ילדנו ולמעננו”.

עשרת המועמדים ברשימת מפלגת כולנו בנתיבות:

  1. ירון סמימי
  2. שירן אלמליח
  3. יצחק חזן
  4. כנרת אגור
  5. נעמה אלון-חזן
  6. נאור אלון
  7. בת שבע בן דוד
  8. שמואל דנדנקנר
  9. חנה אייהון
  10. מרינה אמינוב
Smiley face

השאר תגובה