כל נתיבות והסביבה בקליק!

עסקים נתיבות
חדשות נתיבות

נתיבות אונליין הינה הפלטפורמה הדיגיטלית המושלמת ביותר היום בעיר נתיבות. רוב המידע שאנו מעלים כבר קיים במספר פלטפורמות שונות אך החלטנו לרכז הכל למערכת אחת כך שתוכלו לגשת לכל המידע לו אתם זקוקים בקליק! עסקים בעיר נתיבות והסביבה, מידע עירוני (בנקים, דואר, תחבורה ציבורית, עירייה, קופות חולים ועוד.

על מנת למקסם את הנגישות של כל המידע בעיר נתיבות והסביבה, הקמנו לצורך העניין, אתר ייעודי, אפליקציה ודף פייסבוק.

אפליקציית נתיבות אונליין

אז איך כל זה התחיל...

שלום לכולם, שמי דוד אלימלך, נשוי + 3 , עברנו מהמרכז לגור בעיר לפני כמה חודשים. אני מודה שהרעיון הוא של אשתי 🙂 ובהתחלה, לא בא לי טוב בכלל. כל הדרך לנתיבות הייתי די מהורהר אך כבר בדקות הראשונות נכנסתי להלם מוחלט! נחשפתי לתושבים מדהימים אשר שמחו לעזור ולהנחות אותנו, סייעו באדיבות (ממש ארץ ישראל שלפני 40 שנה…לצד החיובי כמובן), העיר מושקעת ומתפתחת (כנראה אודות לראש עיר חזק), עסקים בשפע, שירותים בשפע…ממש לא חסר דבר!

בבעלותנו משרד לבניית אפליקציות בשם KDIGITAL ומשרד פרסום בשם ICI. מכיוון שאנו לא מקומיים אז היינו די מבולבלים בנוגע למקומות ושירותים שאנו צורכים מידי יום כגון: דואר, בנקים, תחבורה ציבורית, עסקים ועוד ומכיוון שבונים כאן בלי סוף, הבנו שכמונו יש בטח עוד הרבה תושבים חדשים עם אותה בעיה. אז החלטתנו לעשות מעשה בעניין והקמנו אפליקציה אשר מרכזת את כל המידע החיוני בעיר ועסקים נבחרים אשר ישמחו לתת הטבות לתושבי העיר…כך נולדו האפליקציה והאתר של נתיבות אונליין.

היום, קיימות מספר פלטפורמות אשר נותנות מידע חיוני ומסחרי בעיר כגון: עיתונים מקומיים, דפי פייסבוק ועוד, אבל מסתבר שהפלטפורמה הנוחה, היעילה, הנגישה והזמינה ביותר היא הטלפון הסלולרי.

אנו מעוניינים בשיתוף פעולה מלא עם תושבי העיר אשר יוכלו לשלוח אלינו דרך האפליקציה / האתר, כל דבר ועניין שנראה להם שכדאי לנו להוסיף ו/או לשפר.

כמובן, נשמח לעדכן ולשדרג את המערכת בהתאם לדרישות הציבור ובהתאם לתקנון החברה.

יחיאל זוהר נתיבות אונליין

שמחנו לקבל פרגון מראש העיר מר יחיאל זוהר