נתיבות תעניק אזרח כבוד לשר האוצר משה כחלון

אחרי ראשי הממשלה יצחק רבין, יצחק שמיר, אריאל שרון ובנימין נתניהו – שר האוצר יקבל את תואר “אזרח כבוד” של נתיבות. צפוי להודיע על כניסת פרויקט “מחיר למשתכן”

ביום שני בשבוע יעניק ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר תואר “אזרח כבוד” של העיר נתיבות לשר האוצר, ח”כ משה כחלון באולם הקונסרבטוריון העירוני.

שר האוצר, משה כחלון מצטרף לרשימת אזרחי הכבוד של נתיבות, בתוכם ראשי הממשלה (יצחק רבין, יצחק שמיר ואריאל שרון ז”ל ובנימין נתניהו יבדל”א) שרים ואח”מים אשר תרמו תרומה ייחודית להתפתחותה של העיר נתיבות מאז היווסדה.

תואר אזרח הכבוד יוענק לשר האוצר, ח”כ משה כחלון על פועל כמנהיג וכאיש ציבור פורץ דרך ובעל חזון שפעל ופועל לעיצוב אופיה ודמותה של המדינה תוך מחוייבות לצמצום פערים בחברה ועל תרומתו לביצוע רפורמות כלכליות ומבניות להוזלת יוקר המחיה, להורדת מחירי הדירות ולפיתוחה האורבאני של העיר נתיבות בתחומי הבינוי, התעשיה והמסחר ועל סיוע רב השנים לקידומה ולפיתוחה של העיר בתפקידיו הפרלמנטריים והמיניסטראליים בממשלות ישראל.

הענקת התואר לשר משה כחלון אושרה פה אחד במליאת מועצת העיר על פי המלצתו של ראש העירייה, יחיאל זוהר והיא מבטאת ביטוי של הוקרה על פועלו למען העיר ותושביה.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
אפליקציית נתיבות

להורדת האפליקציה של נתיבות, לחצו על החנות המתאימה

עסקים, חדשות, מידע עירוני, הטבות ועוד

גודל גופן
ניגודיות